ClashismCoC
#RY2QYQ0Y

GöttMos

Välkommen till GöttMos! Vi söker till CW mån,ons,fre, maxar alltid Clan Games och kör CWL. Vi vill ha en mixad klan med gött folk. Krigen deltar man i när det passar övriga livet. Grön sköld -> 2 attacker med vakna hjältar. Ansök på svenska. TH16-18

Level
32
Points
139,000
War Wins
546
Members
42/50
#MemberTHTrophiesDonated
1chrillecoLeader183213,057
2atre2member18296737
3KRITAadmin182003,022
4Dertz-Xadmin18611,569
5<borve>coLeader182712,106
6X:cellentiuscoLeader181645,521
7X:staticcoLeader18162479
8Obscureadmin18131442
9JoeycoLeader181081,403
10Adaptive Cooperadmin18105241
11Peachadmin18104313
12BezoomycoLeader1880110
13Pitteadmin1860588
14X:caliburcoLeader1839214
15WaaspiicoLeader1800
16BlackAddercoLeader1802,108
17BjörnAssProfadmin18382940
18Atre3coLeader182631,750
19Tiagoadmin1820619
20bosseadmin1818262
21Glasis2admin1812998
22Andrewmember1801,700
23Glasisadmin180560
24ZackcoLeader1801,087
25Yakub.admin1876580
26BaldrickcoLeader1801,157
27tureepadmin1841397
28Mioadmin18055
29Creedzadmin180740
30dennis00admin1800
31✨Mr Jordan✨coLeader1800
32Vostenadmin180443
33PostGubbeadmin1800
34Crazy Uberlordmember180201
35MatheoWCmember1850641
36ģeeleader1700
37<lille B>coLeader12971
38Crazy Lykkeadmin1100
39hustlaadmin1800
40gusten87admin1800
41Hagop.Kmember1800
42Pjadmin180148