ClashismCoC
#LJ9QV0LV

Fighter Elit

♕ Fighter Elit ♕ 🔥 Temel yasalarınız ve baskın madalyaları gibi başarılarınız olmalı. Klan oyunları, cwl performansı ve savaş galibiyet serisi de orada olmalı.

Level
25
Points
165,277
War Wins
373
Members
49/50
#MemberTHTrophiesDonated
1OTTOMAN İLKEadmin185,1673,789
2" Maximus "coLeader185,0915,318
3GÜZ✨İbrahimcoLeader185,019874
4AYBERK BDKadmin187873,533
5Erkut B.admin18775794
6TugrulBeycoLeader183151,235
7Gülümadmin18261987
8Serhat GKRcoLeader181112,164
9⚡️AYBERK BDK⚡️admin1802,077
10RAMBOadmin1801,459
11UuFuUkK⚡️leader1801,492
12HvL〆卂spi尺iNadmin1801,926
13Klausadmin180455
1446 TALHA K. 46coLeader1801,655
15YA0068coLeader1803,659
16FURKAN BDKcoLeader1805,065
17NoThing2Lose1coLeader189202,442
18edroazadmin189171,116
19Sasaadmin183311,557
20×Asideniz×admin182062,740
2147bilaladmin181461,188
22umutadmin18991,432
23FeelThePainadmin18832,732
24⚡SAİT AYDN⚡coLeader18815,957
25KADİR03admin18752,313
26TugrulBeyadmin18541,147
27fb mehmetadmin18441,906
28bahoz 49admin1825550
29AHKMADOV019admin180936
30-MUSTAFA YİĞİT-admin1801,466
31♠️CəFəяȏFF♠️admin180714
32burakadmin1802,042
33KUZEYadmin1802,779
34Silent Deathadmin180461
35Bahtiyar02admin180416
36『B』 『J』 『K』admin183864,568
37II-URFALI-IIadmin18217260
38TecaMuzcuadmin181531,611
39Emreadmin17992,632
40Aquamanadmin18533,894
41panicadmin18351,190
42⚡️SAİT AYDN⚡️admin1802,361
43Recep efeadmin1800
44Adalindadmin16694621
45BALİKV3admin18596602
46GONYALI BAŞGANadmin17431,096
47Nur<3admin180725
48Ottomanadmin1801,129
49YASİN68admin1664945