ClashismCoC
#LGCUPV09

War Raiders

🔹Welkom in War Raiders 🔹Non-stop CW/CWL 🔹Actieve leden 🔹Ben je actief en zoek je een gezellige groep, join dan snel hier 🔹Lekker doneren en actief bezig wordt beloond

Level
20
Points
125,750
War Wins
279
Members
44/50
#MemberTHTrophiesDonated
1Burhan_M❤️member181,2957,662
2Black_Phantommember181,0814,206
3glennleader181,0477,856
4liambrookadmin188257,548
5the_battlercoLeader186461,490
6robadmin1806,235
7Arethiiadmin1835410,662
8☆ᴍʀ.ᴄʜᴀʏᴀɴ☆✔member183501,787
9super sandercoLeader1802,661
10emileadmin1702,957
11freewaggies2member1801,699
12kaasje99member188713,182
13K692admin186182,050
14MaasdamcoLeader1802,026
15DikkeKrokodilcoLeader1803,396
16Glowadmin1701,367
17Free Waggiesadmin1801,423
18Phoenixmember185872,137
19Densmember17321349
20Tommy Shelbymember1701,757
21T.JWZmember1703,733
22Arethii.2admin164696,172
23Chr0momember170830
24Mxxsdxmmember1800
25poepermansmember170529
26Zandschaapmember176252,690
27koenmember180823
28dimitrmember17163789
29marceladmin181502,150
30Larissa;)member17055
31Fonsmember180742
32#@chiel#@member1717530
33r0ddyymember181360
34Thijsmember171100
35m00nsplashmember1800
36Didiermember1727835
37Ciao tutti!member18272395
38shadowshamesmember182230
39Kabrielskymember1807,880
40Starnakele S¡lmember170556
41LiambrookJRadmin15220138
42jaapthebeastmember170441
43Noobdammember1300
44siemadmin111410