ClashismCoC
#2V00LCJ0

Särmä

K-18 klaani, rentoa meininkiä ja huonoa huumoria 24/7. Uusia kykyjä palkataan €€€ Muut Särmä-perheen klaanit: YläSärmä, Ala-Särmä, Välisärmä. Sotaliigassa sotii pääasiassa TH17

Level
31
Points
123,750
War Wins
704
Members
40/50
#MemberTHTrophiesDonated
1ToLu73admin1860315,050
2Slartibartfastadmin182219,823
3Mikaeelaadmin18753,066
4MiqucoLeader18965,867
5Miquuleader18785,003
6MiquuucoLeader18685,120
7MOLEkadmin18251,901
8Niqadmin18231,104
9CrystacoLeader18225,414
10Veijo IcoLeader1803,408
11KLLIcoLeader1802,852
12SyysKuun Kyyadmin1805,129
13GunnarcoLeader1811710,630
14JJHadmin18911,886
15reksicoLeader18341,544
16Turjamember1891,720
17varareksicoLeader1895,280
18A.C.EcoLeader1895,192
19jepjepcoLeader1801,642
20Horatiusadmin1801,645
21Tomba 10admin18113,221
22old and tiredadmin188705
23Nicco37admin1702,782
24MiniGunnarcoLeader16910,034
25kannukoiracoLeader180973
26Artsiadmin18089
27AundEadmin1802,933
28Lord Nelsonadmin1801,018
29JohannacoLeader1800
30"The"Svedu69admin1800
31FinninenKlonkkucoLeader1800
32Fivukkaadmin1700
33MikkoJLadmin1701,979
34Tenkkumember1300
35aaapomember1504
36temeadmin1400
37ak Rokkamember16031
38nicetoknowyoucoLeader17044
39HuckleberryFinmember1600
40Bandomember1500