ClashismCoC
#2QU9RCGRL

guttakrutt

Velkommen, kriger! Dette er en aktiv klan for deg som ønsker gratis eleksir, gull og donasjoner fra krig. Aktive spillere som presterer godt i krig belønnes, mens inaktive spillere kickes. Demokratisk klan. Hyggelig atmosfære.

Level
15
Points
115,750
War Wins
56
Members
45/50
#MemberTHTrophiesDonated
1alekstjmember18105682
2Bennyleader1801,746
3AnderscoLeader1835705
4ertcoLeader181891,674
5Klausadmin181371,139
6Gunsamember18105442
7IsakcoLeader181041,419
8PacManmember1887321
9Milleadmin18721,123
10Nicadmin18265,903
11mikeadmin1801,255
12jimclickmember181990
13Tumermember18941,720
14mojomember184292
15Nexusmember1780985
16ThorKongenmember1834328
17lucadmin1801,342
18KaisaGurimember181491,240
19jojokikoadmin171421,008
20war asamblecoLeader1866644
21Den modigemember180236
22Danielmember180229
23butleradmin170212
24joakimcoLeader180235
25Naitsirkadmin1801,086
26mdldmember1800
27thenzuadmin16217837
28Tacoadmin170119
29muhsinmember18390
30Nepstablookmember170694
31zekiriadmin175264,300
32Haraldmember1859588
33Haavis23member18055
34Johannejtjmember16181188
35pekkahekkamember170579
36Suitechmember16444
37GeekNationmember160421
38johannesmember180379
39Vegardlol20member180486
40M0daadmin180118
41Mathiasmember1800
42maggabaggamember1805
43Rememember1700
44Danmarkmember180295
45vetlormember180406