ClashismCoC
#2Q8YRG2CP

Made in ROMANIA

🇷🇴 MADE IN ROMANIA 🇷🇴 ⚔️ Născuți pentru război, crescuți pentru victorie. 💀 Nu promitem atacuri perfecte. Le executăm. 🏆 Respect • Activitate • Loialitate • 🔥 Built to conquer 👑

Level
18
Points
141,750
War Wins
142
Members
47/50
#MemberTHTrophiesDonated
1I Am™⚡️ PKscoLeader183075,267
2Rubicadmin1854339
3I Am™⚡ DaRcKy*coLeader1803,147
4SenakhiangtecoLeader1825417
5Dynoadmin182202,791
6I Am™ ⚡ KENT ⚔️leader186634,715
7I Am™ ⚡️LucifercoLeader18292,629
8I Am™⚡️ K☣️KaincoLeader18251,533
9IAM MACU'admin18136,774
10SPERLAadmin180333
11Aurelianadmin1802,909
12Caliadmin18060
13♤CaTaLiN♤admin1802,690
14I Am™⚡ Ediadmin1800
15I Am™⚡ DaRcKy*ツadmin180748
16vladadmin18723619
17Dodeluadmin186525,047
18YuliaNNadmin18611308
19Blancoadmin18236388
20AndreiDGUadmin1820012,490
21Motanul Radmin18981,364
22I Am™ ⚡ 亗 Alexツadmin18521,972
23Lord Alexanderadmin1851564
24GăLăadmin1825532
25Ana-Mariaadmin18146,330
26COCOadmin180446
27I Am™️⚡Razvan⚡️coLeader1801,366
28I Am™ ⚡ DanielcoLeader1864912,103
29I Am™ ⚡M Law❄️admin173331,194
30motanuladmin18591,558
317UpcoLeader1701,810
32Davidadmin180328
33MINI P.E.K.K.Aadmin180227
34Andrei Gabrieladmin1802,943
35dami zettaadmin1818129
36ovidiuadmin1814273
37Ionadmin1810247
38rufusadmin1701,208
39I Am™⚡️Lucifer¥admin18310755
40Tudex890admin1829940
41sCaReCRoW*admin170916
42|•warriorLeo•|admin189356
43Super Alexadmin1870373
44sebbi*admin1818675
45redoxzyadmin171659
46✌️Alexander✌️member1502
47Paulaadmin12013