ClashismCoC
#2PC898R8G

TURKİSH AREW

KLANIMIZA AKTİF SAVAŞLARDA BAŞARILI SAYGILI OYUNCULARI BEKLERİZ.. İMKANIN SINIRINI GÖRMEK İÇİN İMKANSIZI DENEMEK LAZIM 🇹🇷 EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR..🇹🇷 TEK SEVDA VATAN 🇹🇷

Level
26
Points
141,000
War Wins
302
Members
34/50
#MemberTHTrophiesDonated
1~DADAŞ~admin181,1312,418
2OTTOMAN⚡️MUSTİadmin189952,238
3EmrecoLeader188803,994
4savascicoLeader181,1508,197
5FurkancoLeader181,0597,518
6OSMANLIleader181,04550,725
7HemzacoLeader181,0373,088
8ALTAYadmin189854,419
9SOULFLY OMEIRATadmin18982116
10LegendArrowadmin18888912
11FATiHmember1887457
12bazit.04admin188701,033
13⭑NASEEROFF⭑admin188122,674
14MahmutcoLeader187824,442
15AY YILDIZadmin18756818
16mayor*)admin187263,169
17yavuz23admin187041,727
18müftiadmin183264,218
19fatih sultancoLeader1803,531
20GÖKTÜRKadmin186091,647
21VEYSELadmin184882,220
22MahmutSadmin183512,899
23LEGEND 08admin182022,606
24C*⚡OsmanCanadmin189421,011
25Hükm-ü Cihanadmin1890859
26☆01'BEY'01☆admin187832,661
27tubaadmin18055
28BAŞ YARGIÇadmin187312,919
29Melikü’l- Mülkadmin180402
30C*⚡️Paşaadmin187231,168
31Dev1LsTroMadmin1801,427
32Dev1LsTRoMadmin180898
33FOXXadmin1738762
34eminadmin18055