ClashismCoC
#2P9V0RCLP

Mahala

Znoj kaplje po paρiru, poslednju pišem želju Ostajte mi zdravi, verni našem htenju I kad umrem za istinu, ispunite moju volju Poljußite za mene neku Srbiju bolju

Level
17
Points
115,950
War Wins
130
Members
33/50
#MemberTHTrophiesDonated
1Mare ;XcoLeader181,119249
2Tata u Mahaluleader189565,991
3Vukadmin188333,736
4VINJAK LOVERcoLeader187824,291
5SavaicoLeader18011,843
6NensicoLeader18023,201
7Magla ☁️coLeader180626
8tigarcoLeader180651
9KaćacoLeader177672,888
10IGBBMNcoLeader1875550
11apolon86admin184571,243
12Mrki33coLeader1801,077
13Besna Glistamember18794397
14Rca_NunecoLeader176563,939
15eemember173460
16pakaamember18094
17djapemember1800
18manousosofi4444coLeader165431,963
19AJ SAD 1 NA 1coLeader17771,107
20Dovlamirmember165412,410
21ЈанкоАрс98coLeader1802,586
22Joka SimscoLeader176392,774
23Draganmember16494170
24Glavni u MahalucoLeader1700
25VOKEDTAmember180184
26Brankoadmin180263
27maśacoLeader1802,692
28Bijoymember1800
29jokaracoLeader15113204
30Lukaruksmember170315
31Dexy96coLeader1429380
32laki 2member1801,215
33ЈанкоАрс'98member1400