ClashismCoC
#2JYVR99Q2

Het Regime

Hier bij Het Regime is geen ruimte voor zwakte! Hier is alleen ruimte voor Discipline, Aanvalslust en Teamwerk! Sluit je aan en volg, zoals iedereen Het Regime zou moeten volgen! Est. 5 mei 2025 / Ode aan Hans.

Level
17
Points
114,150
War Wins
99
Members
25/50
#MemberTHTrophiesDonated
1Timmember181,1485,148
2Royy『2』admin181,0342,597
3SleipnircoLeader1801,944
4royadmin1805,149
5AromorAadmin18011,671
6HRE ⚒️ KjeldcoLeader1807,587
7Robbemember1885187
8HRE ⚒️ SietsecoLeader188188,385
9HRE ⚒️ Klaassoleader187132,248
10Aangmember186933,878
11Clasheradmin1869085
12HRE⚒️KingJelmercoLeader185413,027
13samirmember182283,342
14HRE ⚒️ Kjeld JrcoLeader1802,332
15HRE ⚒️ D@NNY!!member188103,873
16Big Clasheradmin188082,682
17Luvo0102-1coLeader187802,631
18HRE ⚒️ QNTNadmin187401,041
19Coyotechadmin18993,909
20Sharvanadmin1801,876
21Dylanmember1801,114
22amineheuvelmember1884118
23NextvicTimmember1800
24Jesseadmin160172
25kaspermember170113