ClashismCoC
#2GCQGL98Y

HouseStark

Klan savaşı,bağış,Lig,klan oyunları~ Klan savaşları sürekli yapılır~HouseStark SÜREKLİ KLAN SAVAŞI YAPACAK AKTİF OYUNCULAR ARIYORUZ⚔️ 🇹🇷

Level
21
Points
115,000
War Wins
147
Members
44/50
#MemberTHTrophiesDonated
1Bar10coLeader187895,523
2can andokadmin185102,447
3Ramaladmin187153,905
4FENERadmin176411,874
5mukooooadmin185903,400
6omeradmin175811,977
7Cihan-ı Cihadadmin172633,278
8MEHMETcoLeader1805,354
9ninevaadmin177374,158
10MBS2admin186465,551
11E.Coşkundili35admin186446,242
12*TT*admin175501,313
13KOSOVALIadmin17440735
14SAKARYALIadmin173712,160
15yaldızadmin183083,301
16osmanadmin1802,361
17FARUKD.admin175272,240
18ZAZAadmin174622,862
19ErtuğruL✨admin184182,799
20BERATadmin184126,869
21ATSIZadmin174093,552
22Tataradmin1831985
23Caelendiradmin181933,737
24♣✴MAQA✴♣admin180749
25SaidXaliLadmin164810
26hamdıxx 2admin17273211
27Toprak Efendiadmin170878
28tuffyadmin17109318
29Terminatoradmin17058
30prime Laz Ziyaadmin17171526
31Muhammetakyadmin17402
32DELİ KURTadmin170535
33Seyid beyadmin173480
34Galatasarayadmin172700
35ZAGORadmin171390
36~ DERMAN ~admin1710888
37el CHAVOadmin17070
38✨ṣọ̀ỹէãɾı ✨admin1600
39€®@GOπleader160897
40mesut 2admin15034
41izdirabci60admin1702,818
42Ramal (2)admin1600
43CESURcoLeader140130
44F€A®||£$$admin1201