ClashismCoC
#2G02GLPJJ

Token’s Hut

Vi er en flok Kittens der alle er interneret i Tokens Hut, mod vores vilje. Han giver os sjældent mad og drikke - her har vi kun hinanden. For at spille T2 = give Token hoved. for at spille CL2 giv Duck pot. Nye Kittens skal oplyse alder, race og køn

Level
18
Points
131,000
War Wins
98
Members
26/50
#MemberTHTrophiesDonated
1MrCucumbercoLeader185,0005,176
2Agurk IIIIcoLeader185,0001,850
3Agurk VIadmin181,282148
4Agurk IIcoLeader18996858
5JNZcoLeader182643,992
6Agurk IIIcoLeader1801,716
7Token VIIIcoLeader1801,524
8Token IXcoLeader1801,718
9Token XIIcoLeader1801,414
10Token XcoLeader1802,411
11Token VIIcoLeader1801,725
12Agurk IcoLeader181,2442,114
13Krysaadmin181,0664,824
14tIkømember181,036288
15Forex_ScammercoLeader189093,900
16PetercoLeader186501,953
17LUX MaretticoLeader186191,352
18ET MaretticoLeader18587998
19Lindberg36coLeader184812,777
20Token VIleader1804,226
21Token XIcoLeader1803,470
22CoveredDuckcoLeader186542,025
23yrsamember18168883
24Jyllands heltmember174860
25KING_BRIAN 2.0admin1641840
26Token XVIIIadmin1800