ClashismCoC
#22PQJLUQ

LT Vip

Renkam nauja komanda. jai esi stipriu nervu ir moki nuimti savo lygio th esi laukiamas. cw atakas atlikti butina kitaip praleidi se****i cw, vel nesupuolus kick. Cwl nesupuolimas kick is karto. Mes stiprus kartu o ne po viena. Turim WhatsApp ir Dc

Level
35
Points
131,750
War Wins
1,068
Members
42/50
#MemberTHTrophiesDonated
1Zvejys LigoniscoLeader185,0007,199
2zvejyscoLeader185,0005,944
3vyyggycoLeader1896610,802
4EmkazcoLeader1896410,436
5Bad BebrascoLeader189302,069
6PERSAScoLeader1887955
7VadimcoLeader187997,208
8VilmacoLeader187811,285
9MantascoLeader1803,373
10mantas2.coLeader1802,915
11BarzdacoLeader1802,107
12FreemancoLeader1804,118
13Lt. lt. ltadmin18684474
14Migdolasadmin185733,490
15☆LaikiuX☆coLeader180647
16ofkecoLeader185481,414
17Dzinmember18875362
18vytauciukscoLeader183402,637
19danieladmin1800
20AnaTikocoLeader1800
21NoNamecoLeader180237
22DOMINIONcoLeader180517
23‼️☑️NoName☑️‼️coLeader18050
24Dominykas59admin17580697
25kriZadmin18575520
26GILTINĖ ~~coLeader185051,276
27Emilisjuodasadmin174553,342
28Saldukasadmin184543,427
29Ambeadmin1800
30Karolyusadmin174320
31Boxasmember180100
32♦️♦️BINGO♦️♦️coLeader1800
33Lv.99 SlimzYmember1800
34Hav0c Nightmaremember16061
35[42o] Sjleader187353,515
36maremember17173546
37SSSmember171491,217
38kodėl?coLeader1701,242
39Bevardisadmin1100
40orkmember180727
41NoName?admin1800
42SlimzYmember1800